Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ALT BİRLİKTEN,ÜST BİRLİĞE TEŞEKKÜR

2 posters
YazarMesaj
KOÇ2

ALT BİRLİKTEN,ÜST BİRLİĞE TEŞEKKÜR Empty
MesajKonu: ALT BİRLİKTEN,ÜST BİRLİĞE TEŞEKKÜR   ALT BİRLİKTEN,ÜST BİRLİĞE TEŞEKKÜR EmptySalı Ocak 20, 2009 7:14 pm

Sevgili arkadaşlarım;ben KAOS©️³ birliğinin başkan yardımcısı KOÇ2.BİRLİK BAŞKANIMIZIN SAVUNMAYA İHTİYACI VARDI VE ÜST BİRLİĞİMİZ OLAN KAOS©️ BİRLİĞİNİN Saldiri Komutanı (no mercy )ARKADAŞIMIZDAN DESTEK İSTEDİM VE İSTEDİĞİMİZ MİKTARDA SAVUNMAYI HEMEN BİRLİĞİNDEKİ ARKADAŞLARA GÖNDERTTİ .BURADAN KENDİSİNE VE TÜM BİRLİK ARKADAŞLARINA BİRLİĞİM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM .BU BİRLİĞİN EN ÜST SEVİYELERE GELECEĞİNDEN HİÇ KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN DİYORUM.HERKESE SEVGİLER SAYGILAR.Bekir.
yusuf007

yusuf007

ALT BİRLİKTEN,ÜST BİRLİĞE TEŞEKKÜR Empty
MesajKonu: Geri: ALT BİRLİKTEN,ÜST BİRLİĞE TEŞEKKÜR   ALT BİRLİKTEN,ÜST BİRLİĞE TEŞEKKÜR EmptyPtsi Ocak 26, 2009 12:16 pm

selamlar kardeşim topik başlığı yanlış olmuş.bizim birlik içerisinde ilk günden beri en başta dikkat edilen konu bu. kaos birliklerinde alt-üst birlik kavramı yoktur.bizde kardeş birlikler vardır.ve birliklerimiz kardeşleri için her zaman canlarını vermeye hazırdırlar.bu arada bunun en iyi örneğini sergileyen kaos c birliğini ve üyelerinide kutluyorum.

ALT BİRLİKTEN,ÜST BİRLİĞE TEŞEKKÜR
1 sayfadaki 1 sayfası